fbpx

Polityka prywatności

by Przemysław Krawiec

Polityka prywatności bloga weselneprzygotowania.pl

 

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest właściciel bloga weselneprzygotowania.pl – Justyna Krawiec (justyna@weselneprzygotowania.pl). 

 

  1. Jeżeli chcesz umówić się na bezpłatną lub płatną konsultację / pobrać e-booka / zapisać się na newsletter, musisz podać w formularzu na stronie internetowej weselneprzygotowania.pl lub w formularzu kontaktowym na Facebooku swoje imię oraz adres e-mail, na który będę się z Tobą kontaktować w sposób opisany podczas podawania tych danych. Podanie tych danych jest całkowicie dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do zrealizowania usługi. 

 

  1. Dane przekazane w formularzu będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji usługi, czyli wysłania e-booka lub wiadomości e-mail stanowiących newsletter lub umówienia się na bezpłatną lub płatną konsultację – w zależności od tego, który formularz kontaktowy wypełnisz. 

 

  1. Twoje dane osobowe – w przypadku zapisania się na newslstter – będą zbierane w programie MailChimp (https://mailchimp.com/legal/privacy/), przy wykorzystaniu którego realizowana będzie wysyłka e-booka oraz wiadomości w ramach newslettera. Administrator danych osobowych zastrzega sobie prawo do zmiany tego programu w przyszłości, jednak zobowiązuje się o tym fakcie wyraźnie poinformować wszystkie osoby zapisane na newsletter. 

 

  1. Podstawą prawną przetwarzania jest wyrażona przez Ciebie zgoda, opisana w art. 6 RODO. 

 

  1. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo otrzymania dostępu do Twoich danych osobowych, prawo sprostowania danych osobowych oraz ich całkowitego usunięcia lub ograniczenia przetwarzanych danych osobowych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

 

  1. Możesz w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Wystarczy, że skontaktujesz się w tej sprawie z Administratorem Twoich danych osobowych, pisząc wiadomość e-mail na adres: justyna@weselneprzygotowania.pl

 

  1. Dane osobowe podane przez Ciebie w związku z zapisem na newsletter (imię oraz adres e-mail) będą przetwarzane przez czas funkcjonowania newslettera. Dane osobowe podane w przypadku konsultacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od wypełnienia formularza. Wyjątkiem jest sytuacja, w której skorzystasz z przysługujących Ci praw wymienionych w tej polityce prywatności (pkt. 6 i 7). Mowa tu w szczególności o prawie do usunięcia lub zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych. 

 

  1. Administrator danych osobowych zastrzega sobie prawo do zmiany treści polityki prywatności i jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie wszystkich osób zapisanych na newsletter, poprzez wysłanie im stosownej wiadomości e-mail. 

10. W razie pytań czy wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem Twoich danych osobowych, pisząc wiadomość e-mail na adres: justyna@weselneprzygotowania.pl